Mistrzostwa Warszwy 4-5.12.2020 - UKS Ósemka Toruń

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mistrzostwa Warszwy 4-5.12.2020

4-5.12.2020 Otwarte Zimowe Mistrzostwa Warszawy
Dwa długie dni.
Każdego dnia 4 bloki – osobno dla dziewcząt i chłopców i dodatkowo w podziale na roczniki 2009 i młodsi oraz 2008 i starsi.
Życiówki, nowe doświadczenia, 50-metrowy basen, na którym pływa się trochę inaczej niż na co dzień w 25m i co najważniejsze możliwość ścigania się i wspólny czas razem
Dużo startów, mało odpoczynku między nimi – mimo to nasi zawodnicy zdobyli 28 medali i wielokrotnie plasowali się bardzo blisko podium!
Wyniki szczegółowe rocznikami
2011


Iga Tkaczyk
–  1 miejsce w dwuboju
złote medal na 100m & 200m dowolnym
srebrny medal na 50m dowolnym
brązowe medale na 50m grzbietem & 50m motylkowym & 50m klasycznym

2010

Oliwia Klonowska
– 3 miejsce w dwuboju
złote medale na 200m dowolnym & 200m zmiennym
srebrny medal na 100m dowolnym
brązowy medal na 50m dowolnym
5 m-ce 50 motylkowym


Martyna Motylewska

brązowy medal na 50m klasycznym
4 m-ce 200m klasycznym
5 m-ce 200m zmiennym
8 m-ce 50m dowolnym
9 m-ce 100m dowolnym


Natalia Lipińska

brązowy medal 200m dowolnym
5 m-ce 50m & 100m dowolnym
6 m-ce 50m & 100m grzbietem


Patrycja Piechocka

6 m-ce 50m dowolnym & 100m klasycznym
8 m-ce 50m klasycznym


Marcel Moszczyński

4 m-ce 100m dowolnym
7 m-ce 50m motylkowym


Artur Szyburski

brązowy medal na 400m dowolnym & 50m klasycznym & 100m klasycznym
4 m-ce 200m dowolnym & 200m zmiennym


Rafał Szyburski

srebrny medal na 200m klasycznym
4 m-ce 100m klasycznym
5 m-ce 200m grzbietem & 50m klasycznym


Miłosz Wrześniewski

brązowy medal na 200m dowolnym & 100m motylkowym
5 m-ce 50m motylkowym

2009

Natalia Czarnomska
– 4 miejsce w dwuboju
złoty medal na 200m dowolnym
srebrny medal na 50m dowolnym & 50m motylkowym
brązowy medal na 100m dowolnym
7 m-ce 100m grzbietem


Stanisław Nawrocki
7 m-ce 50m grzbietem
8 m-ce 200m dowolnym
Patryk Wyczółkowski
6 m-ce 50m & 200m dowolnym

2008

Julia Jackiewicz
–  2 miejsce w dwuboju
złoty medal na 50m dowolnym
brązowy medal na 100m dowolnym & 100m motylkowym
4 m-ce 50m motylkowym


Matylda Cziczak

4 m-ce 400m dowolnym


Lena Krystykiewicz

8 m-ce 50m grzbietem


Zuzanna Ułanowicz
4 m-ce 50m klasycznym & 200m zmiennym

Igor Smułkowski
5 m-ce 50m & 100m dowolnym
6 m-ce 200m zmiennym
7 m-ce 50m grzbietem


Wiktor Żywicki
złoty medal na 50m & 100m klasycznym
brązowy medal na 200m zmiennym
8 m-ce 100m dowolnym


Gratulacje dla wszystkich startujących!
Czas na zasłużony odpoczynek i regenerację

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego