Pływam na medla 9.11.2019 - UKS Ósemka Toruń

Idź do spisu treści

Menu główne:

Pływam na medla 9.11.2019

Pływam na medal 9.11.2019


Prawie 400 zawodników z 37 klubów przyjechało dzisiaj na pływalnię uniwersytecką UMK w Toruniu rywalizować w zawodach „Pływam na Medal” organizowanych przez nasz klub.
Ósemkę reprezentowało 60 zawodników, którzy zdobyli 28 medali: 12 złotych, 9 srebrnych, 7 brązowych
.

Oliwia Klonowska i Artur Szyburski zostali najlepszymi zawodnikami w kat. 9 lat. W tej samej kategorii Natalia Lipińska zajęła trzecie miejsce. Również trzecia była Natalia Czarnomska w kat. 10 lat. Adam Jackiewicz zajął drugie w kat. najlepszych zawodników 13 lat.

Padło również klika rekordów klubu. Rekordy ustanowili:
Artur SZYBURSKI 50m klasyczny 46.81 rekord klubu 9 lat
Artur SZYBURSKI 100m zmienny 1:31.04 rekord klubu 9 lat
Oliwia KLONOWSKA 50m dowolny 35.75 rekord klubu 9 lat
Wiktor ŻYWICKI 50m klasyczny 40.82 rekord klubu 11 lat
Wiktor ŻYWICKI 100m dowolny 1:12.29 rekord klubu 11 lat
Adam JACKIEWICZ 50m dowolny 27.79 rekord klubu 13 lat
Artur SZYBURSKI 200m dowolny 3:02.52 rekord klubu 9 lat

Oliwia Klonowska, Patrycja Piechocka, Natalia Lipińska, Martna Motylewska Sztafeta 4x50m dowolnym 2:37.43 rekord klubu 9 lat

Artur Szyburski, Nikodem Dankowski, Rafał Szyburski, Nikodem Wrześniewski Sztafeta 4x50m dowolnym 2:41.23 rekord klubu 9 lat

Złote medali wywalczyli:

1 Adam JACKIEWICZ 50m klasyczny
1 Adam JACKIEWICZ 50m motylkowy
1 Artur SZYBURSKI 50m klasyczny
1 Artur SZYBURSKI 100m zmienny
1 Iga TKACZYK 50m dowolny
1 Iga TKACZYK 50m grzbietowy
1 Natalia CZARNOMSKA 50m dowolny
1 Oliwia KLONOWSKA 50m dowolny
1 Oliwia KLONOWSKA 50m motylkowy

1 Sztafeta 4x50m dowolnym dziewcząt 8-9 lat Oliwia Klonowska, Patrycja Piechocka, Natalia Lipińska, Martna Motylewska

1 Sztafeta 4x50m dowolnym chłopców 8-9 lat Artur Szyburski, Nikodem Dankowski, Rafał Szyburski, Nikodem Wrześniewski


Srebrne medale trafiły do:
2 Julia JACKIEWICZ 50m motylkowy
2 Martyna MOTYLEWSKA 50m klasyczny
2 Martyna MOTYLEWSKA 100m zmienny
2 Miłosz WRZEŚNIEWSKI 50m motylkowy
2 Natalia LIPIŃSKA 50m dowolny
2 Natalia LIPIŃSKA 50m grzbietowy
2 Nikodem DANKOWSKI 50m dowolny
2 Rafał SZYBURSKI 50m grzbietowy
2 Rafał SZYBURSKI 50m klasyczny

2 sztafeta 4x50 dowolnym chłopców 12-13 lat:
Jackiewicz Adam, Janiszewski Konrad, Donczyk Łukasz, Kołodziejski Paweł

Brązowe medale wypływali:

3 Konrad JANISZEWSKI 50m dowolny
3 Matylda KUBIK 100m klasyczny
3 Natalia CZARNOMSKA 100m dowolny
3 Patrycja PIECHOCKA 50m motylkowy
3 Patryk WYCZÓŁKOWSKI 50m dowolny
3 Paweł KOŁODZIEJSKI 50m motylkowy
3 Wiktor ŻYWICKI 50m klasyczny

Pozostałe miejsca naszych zawodników:
4 Agnieszka JANUKIEWICZ 25m grzbietowy
4 Aleksandra GIEMZA 50m klasyczny
4 Julia SZCZODROWSKA 50m dowolny
4 Łukasz DONCZYK 50m motylkowy
4 Matylda CZICZAK 50m motylkowy
4 Miłosz WRZEŚNIEWSKI 50m dowolny
4 Stanisław NAWROCKI 50m dowolny
4 Wiktor ŻYWICKI 100m dowolny
5 Bruno KULIK 50m grzbietowy
5 Julia JACKIEWICZ 200m zmienny
5 Patrycja DOMBROWSKA 50m motylkowy
5 Patrycja PIECHOCKA 50m dowolny
5 Paweł KOŁODZIEJSKI 50m dowolny
5 Zuzanna OSIELSKA 50m dowolny
6 Julia SZCZODROWSKA 200m zmienny
6 Konrad JANISZEWSKI 100m klasyczny
6 Łukasz DONCZYK 50m dowolny
6 Maciej ŚLIWIŃSKI 50m klasyczny
6 Maja BACZYŃSKA 50m klasyczny
6 Matylda CZICZAK 50m dowolny
6 Patrycja DOMBROWSKA 50m dowolny
6 Szymon DONCZYK 50m motylkowy
6 Zuzanna OSIELSKA 50m grzbietowy
7 Agnieszka JANUKIEWICZ 25m dowolny
7 Aleksandra CZYNSZAK 50m dowolny
7 Bruno KULIK 50m dowolny
7 Lena KRYSTKIEWICZ 100m klasyczny
7 Natalia PLIŃSKA 50m motylkowy
7 Oliwia SZCZODROWSKA 50m klasyczny
7 Patryk WYCZÓŁKOWSKI 100m dowolny
7 Zuzanna OLER 50m klasyczny
7 Zuzanna UŁANOWICZ 100m dowolny
8 Jagoda BANASZEK 50m dowolny
8 Maciej ŚLIWIŃSKI 50m dowolny
8 Mateusz STASIK 50m klasyczny
9 Ignacy KARDACZ 50m grzbietowy
9 Justyna WACHOWSKA 50m klasyczny
9 Oliwia SZCZODROWSKA 50m dowolny
9 Patryk BĄBLIŃSKI 50m grzbietowy
10 Igor ŚWIECHOWICZ 50m klasyczny
10 Jan PRUSIŃSKI 50m dowolny
10 Justyna WACHOWSKA 50m dowolny
10 Maja BACZYŃSKA 50m dowolny
10 Matylda KUBIK 50m grzbietowy
10 Stanisław ZUSKA 50m klasyczny
10 Szymon DONCZYK 50m dowolny
10 Victoria PIERZCHALSKA 50m motylkowy
10 Zuzanna UŁANOWICZ 200m dowolny
11 Aleksandra CZYNSZAK 50m grzbietowy
11 Maria SALIŃSKA 50m grzbietowy
12 Aleksandra KRYSTKIEWICZ 50m grzbietowy
12 Jagoda BANASZEK 50m klasyczny
12 Kacper ŻARNOWSKI 50m grzbietowy
12 Maria SALIŃSKA 50m dowolny
12 Szymon ROGOZIŃSKI 50m grzbietowy
13 Alicja WROŃSKA 50m grzbietowy
13 Karol MARCINKIEWICZ 50m dowolny
13 Konrad FISZER 50m grzbietowy
13 Łukasz WIERZBICKI 50m grzbietowy
13 Natalia PLIŃSKA 50m dowolny
14 Lena KRYSTKIEWICZ 50m dowolny
14 Wiktor LEWCZUK 50m grzbietowy
15 Aleksandra KRYSTKIEWICZ 50m dowolny
15 Ignacy KARDACZ 50m dowolny
15 Mateusz SZMYT 50m grzbietowy
15 Victor PORAY 50m dowolny
16 Adrian PODLAS 50m grzbietowy
16 Alicja WROŃSKA 50m dowolny
16 Mateusz STASIK 50m dowolny
16 Patryk BĄBLIŃSKI 50m dowolny
16 Szymon ROGOZIŃSKI 50m dowolny
17 Igor PŁOTKA 50m grzbietowy
17 Jan PRUSIŃSKI 50m grzbietowy
17 Mateusz SZMYT 50m dowolny
17 Wiktor LEWCZUK 50m dowolny
17 Zuzanna OLER 50m grzbietowy
18 Kacper ŻARNOWSKI 50m dowolny
18 Victoria PIERZCHALSKA 50m dowolny
19 Bruno FISZER 50m grzbietowy
19 Konrad FISZER 50m dowolny
19 Łukasz WIERZBICKI 50m dowolny
22 Bruno FISZER 50m dowolny
25 Adrian PODLAS 50m dowolny

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego