W dniach 21-23 kwietnia 2017roku dziewiątka naszych zawodników reprezentowała Klub podczas zawodów pływackich International Swimming Cup POZnań 2017.
W zawodach wzięło udział ponad 1000 zawodników zarówno z Polski jak i Litwy, Białorusi, Łotwy, Ukrainy, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Wśród nich pojawiło się wiele znakomitych nazwisk, które mają spore osiągnięcia na arenie krajowej, europejskiej oraz  światowej (m.in. Alicja Tchórz, Bartosz Piszczorowicz oraz Kacper Stokowski)
Mimo bardzo silnej konkurencji oraz łączonych kategorii wiekowych, nasi zawodnicy odnieśli spore sukcesy i ustanowili sporo rekordów życiowych. Dla wielu z nich były to pierwsze starty na 50metrowej pływalni, co miało też wpływ na emocje towarzyszące startom. Wśród najmłodszych zawodników do finałów czterokrotnie awansowała Julia Jackiewicz, dla której był to pierwszy start na pięćdziesięciometrowej pływalni. W finale 50m stylem dowolnym zdobyła brązowy medal, osiągając czas  38.84. Do finału na dystansie 50m stylem motylkowym dostała się również Natalia Kubik, która pokonała ten dystans w czasie 55.67, poprawiając swój czas z eliminacji blisko o 3 sekundy.
Wśród starszych zawodników dwukrotnie do finału zakwalifikował się Adam Jackiewicz, który na dystansie 50m stylem grzbietowym uplasował się na 6 miejscu, a na dystansie 50m stylem motylkowym zajął 5 miejsce. Do finału na dystansie 100m stylem klasycznym awansował również Jakub Wiśniewski, który z czasem 1:11:19 zajął 10 miejsce.
Pozostali zawodnicy również osiągali bardzo dobre wyniki, ustanawiając swoje "życiówki" oraz plasując się wśród pierwszej pięćdziesiątki zawodników. Zważywszy, że rywalizowali oni ze starszymi od siebie zawodnikami, wyniki te były bardzo dobre.
O dobrym przygotowaniu naszych zawodników świadczy również zestawienie klubów pod względem progresji zawodników. Wśród wszystkich klubów startujących w zawodach zajęliśmy 9 miejsce ze średnim wynikiem 111%. Warto podkreślić, iż jest to najlepszy wynik wśród klubów z Torunia! Wskazuje to na dobre przygotowanie zawodników oraz pozwala wyciągnąć wniosek, że w przyszłym roku wyniki te będą jeszcze lepsze.

Skład drużyny reprezentującej nasz klub: Natalia Kubik, Julia Jackiewicz, Adam Jackiewicz,
Alicja Sędłak, Miłosz Król, Igor Osiński, Piotr Gilewski, Mateusz Kwasowski oraz Jakub Wiśniewski.