Wakacje są coraz bliżej, a to oznacza, że w ten weekend odbywały się ostatki pływackie w rocznikach dzieci i młodzików. W kilku regionach odbyła się II runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 lat. W Bydgoszczy udział wzięła również skromna reprezentacja naszego klubu. W klasyfikacji drużynowej ciężko było osiągnąć sukces, ponieważ nie mieliśmy zawodników w każdej konkurencji. Niemniej ta ekipa, która stawiła się na pływalni „Bryza” wywalczyła łącznie 6 medali, zajmując 2. miejsce w klasyfikacji medalowej.

3 złote medale wywalczyła Ala Sędłak na następujących dystansach: 100m dowolnym, 400m dowolnym, 100m motylkiem. Ala została również najlepszą pływaczką w klasyfikacji punktowej.

Srebrny medal wypływał Piotr Gilewski na dystansie 100m stylem klasycznym. Na drugim miejscu uplasowała się również mieszana sztafeta 4x50m stylem dowolnym w składzie: Ala Sędłak, Miłosz Król, Piotr Gilewski, Igor Osiński.

Piotr Gilewski stanął również na najniższym stopniu podium na dystansie 100m dowolnym. Wynik 1:09.95 jest nowym rekordem klubu w kat. 12 lat.

Poza medalowymi pozycjami zajęliśmy również kilka miejsc w czołowej ósemce:
Piotr Gilewski 5. m-ce na 100 grzbietowym,
Miłosz Król 6. m-ce na 100m i 200m stylem grzbietowym oraz 8. m-ce na 100 motylkiem,
Igor Osiński 7. m-ce na 200m grzbietowym.