- UKS Ósemka Toruń

Idź do spisu treści

Menu główne:

"Nadzieje Olimpijskie"


22 – tyle medali przywieźli pływacy Ósemki z Brodnicy, z czego 7 złotych, 8 srebrnych, 7 brązowych.
Zawody były przeprowadzona w dwóch turach: 9 lat i młodsi oraz 10-12 lat.
W pierwszej turze zawodów pływacy ścigali się na dystansach 25-metrowych. Poniżej zaprezentowani zostali zdobywcy medali oraz pozycji w czołowej ósemce na poszczególnych dystansach.
25m dowolnym
1 mce: Oliwia Klonowska
2 mce: Julia Jackiewicz, Wiktor Żywicki
3 mce: Natalia Lipińska, Aleksandra Czynszak
4 mce: Jan Prusiński
5 mce: Natalia Czarnomska, Igor Smułkowski
7 mce: Iga Tkaczyk
8 mce: Adrianna Mulska, Miłosz Wrześniowski
25 klasycznym
1 mce: Oliwia Klonowska
4 mce: Wiktor Żywicki
5 mce: Matylda Kubik
6 mce: Natalia Kubik
25 grzbietowym
2 mce: Patryk Wyczółkowski
3 mce: Nikodem Dankowski
4 mce: Natalia Lipińska, Jan Prusiński
5 mce: Natalia Kubik, Szymon Donczyk, Igor Smułkowski
6 mce: Bruno Kulik
8 mce: Aleksandra Czynszak, Błażej Bojarczuk
25 motylkowym
1 mce: Natalia Czarnomska
3 mce: Julia Jackiewicz
Sztafety 6x25m dowolnym
1 mce: 7 lat i młodsi: Oliwia Klonowska, Jan Prusiński, Natalia Lipińska, Nikodem Dankowski, Miłosz Wrześniowski, Iga Tkaczyk
1 mce 8-9 lat: Igor Smułkowski, Natalia Kubik, Julia Jackiewicz, Adrianna Mulska, Matylda Cziczak, Wiktor Żywicki
5 mce 8-9 lat: Zuzanna Ułanowicz, Oliwier Sulowski, Natalia Czarnomska, Patryk Wyczółkowski, Maciej Śliwiński, Wojciech Markowski
Zawodnicy z kat 10-12 lat do pokonania mieli dystanse 50metrowe oraz 100m zmiennym.
Poniżej znajduje się prezentacja osób z miejsc na podium oraz czołowej ósemki zawodów na poszczególnych dystansach.
50 dowolnym
2 mce: Alicja Sędłak, Adam Jackiewicz
3 mce: Łukasz Donczyk
5 mce: Kamila Josiak
8 mce: Weronika Giedrys, Paweł Kołodziejski
50 klasycznym
1 mce: Alicja Sędłak
3 mce: Dawid Śliwiński
6 mce: Mateusz Stasik
8 mce: Karol Marcinkiewicz, Michał Gołębiowski
50 grzbietowym
2 mce: Kamila Josiak, Miłosz Król
5 mce: Weronika Giedrys
8 mce: Wojciech Kornacki
50 motylkowym
1 mce: Adam Jackiewicz
2 mce: Miłosz Król
100 zmiennym
3 mce: Witold Sudziński
4 mce: Łukasz Donczyk
Sztafeta mieszana 4x50m zmiennym
4 mce: Kamila Josiak, Estera Sulowska, Adam Jackiewicz, Łukasz Donczyk

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego