15.10.2015

Za naszymi pływakami ciężko nadążyć. Z drobnym poślizgiem informujemy o wynikach naszych gimnazjalistów podczas
Ogólnopolskich Zawodów Pływackich Gdyńskie Delfinarium..., które miały miejsce 10 października.
Ekipa 14-latków pojechała do Gdyni pościgać się z zawodnikami spoza naszego regionu.
Obsada była dość silna, gdzie oprócz klubów z Trójmiasta pojawili się również pływacy z Olsztyna i Płocka.
Indywidualnie na 100 motylkiem Igor Jaranowski był drugi, natomiast na 100 m klasycznym Jakub Wiśniewski był trzeci i wynikiem 1:13.93
poprawił rekord klubu.Nasza sztafeta 14-latków 4x50 dowolnym zajęła 3 miejsce. Wynik 1:51.99 jest nowym rekordem klubu.
Sztafeta płynęła w składzie: Igor Jaranowski, Mateusz Kwasowski, Jakub Wiśniewski, Norbert Wyrzykowski.
Natalia Milewicz poprawiła swoje własne rekordy klubu: 100 grzbietowym (1:13.68), 200 zmiennym (2:42.20).

WYNIKI

Wszystkim gratulujemy udanych startów