Czwórka naszych zawodników postanowiła zmierzyć się ze swoimi rywalami podczas XIII Wiosennych Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. W dwudniowych zawodach musieli stawić czoło zaciętej rywalizacji pomiędzy reprezentantami klubów z Polski oraz Litwy.
W trakcie imprezy na podium stanęli:
- Julia Jackiewicz : 1 miejsce 50m grzbietowy, 1 miejsce 50 m klasyczny;
-Miłosz Król: 2 miejsce 50m grzbietowy, 2 miejsce 200m grzbietowy, 3miejsce 50m motylkowy, 1 miejsce 100m grzbietowy.
- Adam Jackiewicz: 2 miejsce 100m dowolny, 2 miejsce 50m grzbietowy,1 miejsce 50m motylkowy, 2 miejsce 100m grzbietowy;
- Dawid Jurgielewicz, nowy zawodnik klubu, poprawił swoje rekordy życiowe i plasował się w pierwszej dziesiątce. Trzymamy kciuki za dalsze jego sukcesy!
W końcowej klasyfikacji punktowej za 3 starty: Julia Jackiewicz zajęła 2 miejsce, Adam Jackiewicz zajął najmniej lubiane 4 miejsce, a Miłosz Król zajął 9 miejsce.
Wyjazd należy więc zaliczyć do udanych, a aura, w krainie Wielkich Jezior Mazurskich, zdała się to tylko potwierdzić.