Sukcesy naszych 10 i 11latków!

Podczas Ogólnopolskich Drużynowych Zawodów Dzieci 10 i 11  letnich nasi zawodnicy osiągnęli bardzo dobre wyniki. Zawody te mają rangę Mistrzostw Polski dla najmłodszych zawodników
.
Alicja Sędłak zajęła 16 miejsce w klasyfikacji ogólnej na ponad 700 zawodniczek z rocznika 2005. Był to najlepszy wynik wśród dziewcząt z naszego województwa!
Adam Jackiewicz zajął  17 miejsce w klasyfikacji ogólnej na blisko 600 zawodników z rocznika 2006. Był to trzeci najlepszy wynik wśród chłopców z naszego województwa!
Do równie dobrych startów należy zaliczyć wyniki Miłosza Króla oraz Estery Sulowskiej, którzy zajęli odpowiednio miejsca  111 oraz 216 na ponad 600 zawodników startujących. Pozostali zawodnicy: Kamila Josiak, Agata Klufczyńska, Nikola Wyrzykowska, Nina Kamińska, Kasińska Sara, Igor Osiński, Piotr Gilewski , Wojtek Kornacki, Michał Gołębiowski  oraz Witek Sudziński uplasowali się w połowie stawki i dołożyli swoje punkty do klasyfikacji klubu w rankingu klubów z całej Polski.
Dzięki uzyskanym punktom nasz klub zajął wysokie 39 miejsce na 192 startujących dla rocznika 2005. Wynik ten zawdzięczamy zaledwie 8 zawodnikom!
Trzymamy kciuki za starty w przyszłym roku i liczymy na jeszcze lepsze wyniki.