Menu główne:

Solano Cup

Solano Cup
11.03.2018 Osielsko

W zeszłą niedzielę zawodnicy 7-8-letni wystartowali w Solano Cup w Osielsku. Łącznie kilkuosobowa ekipa zdobyła 6 medali: 4 złote i 2 srebrne.
W gronie zawodników 8-letnich Ósemka wygrała klasyfikacje medalową, natomiast wśród zawodników 7-letnich nasz klub uplasował się na drugim miejscu.
W klasyfikacji zawodników za 2 najlepsze starty Oliwia Klonowska wygrała tę rywalizację, Iga Tkaczyk był druga, a Nikodem Dankowski uplasował się na trzecim miejscu.
Na dystansie 25m grzbietem: Oliwia Klonowska i Iga Tkaczyk zajęły pierwsze miejsce, odpowiednio w klasyfikacji 8 lat i 7 lat. Natalia Lipińska zajęła 4-te miejsce, a Martyna Motylewska 8-te. Wśród chłopców Nikodem Dankowski zajął 2-gie miejsce.
Na tym samym dystansie kraulem ponownie Oliwia Klonowska okazał się najlepsza. Natalia Lipińska uplasował się na 4-tym miejscu, a Patrycja Piechocka oczko niżej.
Martyna Motylewska wygrała rywalizację na 25m motylkiem.
W rywalizacji 25m dowolnym, nogi do stylu Iga Tkaczyk zajęła drugie miejsce.