Tokio - UKS Ósemka Toruń

Idź do spisu treści

Menu główne:

Tokio

"Z Delfinem do Tokio" 26.10.2019

W sobotę pływacy Ósemki rywalizowali na pływalni uniwersyteckiej w Toruniu w ramach zawodów „Z Delfinem do Tokio”.
Łącznie nasi zawodnicy stawali 22 razy na podium: 6 złotych, 9 srebrnych, 7 brązowych.

Złote medale zdobyli:


1 Nikodem Dankowski 50m grzbietowym
1 Oliwia Klonowska 50m dowolnym
1 Artur Szyburski 50m klasycznym
1 Artur Szyburski 50m dowolnym
1 Iga Tkaczyk 50m dowolnym
1 Iga Tkaczyk 50m grzbietowym

Srebrne medale powędrowały do:


2 Natalia Czarnomska 50m motylkowym
2 Nikodem Dankowski 50m dowolnym
2 Oliwia Klonowska 50m grzbietowym
2 Natalia Lipińska 50m dowolnym
2 Natalia Lipińska 50m klasycznym
2 Rafał Szyburski 50m klasycznym
2 Rafał Szyburski 50m grzbietowym
2 Wiktor Żywicki 50m dowolnym
2 Wiktor Żywicki 50m klasycznym

Brązowe medal wypływali:


3 Natalia Czarnomska 50m dowolnym
3 Matylda Cziczak 50m dowolnym
3 Matylda Cziczak 50m grzbietowym
3 Agnieszka Janukiewicz 50m dowolnym
3 Agnieszka Janukiewicz 50m grzbietowym
3 Stanisław Nawrocki 50m dowolnym
3 Natalia Plińska 50m motylkowym

Zajęliśmy również wiele miejsc tuż za podium:


4 Martna Motylewska 50m dowolnym
4 Adrianna Mulska 50m dowolnym
4 Adrianna Mulska 50m grzbietowym
4 Patrycja Piechocka 50m klasycznym
4 Igor Smułkowski 50m klasycznym
4 Igor Smułkowski 50m dowolnym
4 Miłosz Wrześniewski 50m dowolnym
4 Patryk Wyczółkowski 50m grzbietowym
5 Matylda Kubik 50m grzbietowym
5 Wojciech Markowski 50m dowolnym
5 Wojciech Markowski 50m klasycznym
5 Miłosz Wrześniewski 50m grzbietowym
5 Patryk Wyczółkowski 50m dowolnym
6 Ignacy Kardacz 50m grzbietowym
6 Aleksandra Krystkiewicz 50m grzbietowym
7 Ignacy Kardacz 50m dowolnym
7 Bruno Kulik 50m grzbietowym
8 Jagoda Banaszek 50m grzbietowym
8 Patrycja Dombrowska 100m klasycznym
8 Stanisław Nawrocki 50m klasycznym
8 Zuzanna Osielska 100m dowolnym
8 Patrycja Piechocka 50m dowolnym

W klasyfikacji punktowej za 2 najlepsze starty:


1 Oliwia Klonowska kat. 9 lat
1 Iga Tkaczyk kat. 8 lat
1 Artur Szyburski kat. 9 lat
2 Nikodem Dankowski kat. 9 lat
2 Wiktor Żywicki kat. 11 lat
3 Natalia Lipińska kat. 9 lat
3 Agnieszka Janukiewicz kat. 8 lat


Już za 2 tygodnie 9 listopada ponownie rywalizacja pływaków odbędzie się na pływalni UMK w Toruniu. Tym razem nasz klub będzie organizatorem zawodów „Pływam na medal”.
Serdecznie wszystkich zapraszamy do dopingowania naszym zawodnikom.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego