Cmolas - UKS Ósemka Toruń

Cmolas

Obozy Sportowe > Cmolas

W dniach 23 -30 sierpnia 2021 UKS Ósemka Toruń jest organizatorem obozu pływackiego na terenie obiektów sportowych  Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie.
Wyjazd na obóz 23 sierpnia w godzinach porannych , powrót 30 sierpnia w godzinach późno popołudniowych. W ramach obozu zaplanowane są zajęcia na basenie ( 2 x dziennie ) , zajęcia na hali i w terenie . Opłata za pobyt na obozie to kwota 900 złotych. Oczywiście w opłacie tej mamy także trzy posiłki dziennie i noclegi w pokojach 4 - 6 osobowych.
Tak jak w roku ubiegłym planujemy , że grupa będzie liczyła 24 uczestników , a kadrę szkoleniową będą tworzyć Bartosz Nienartowicz i Marek Piór.
Do opłaty za pobyt na obozie trzeba będzie doliczyć koszty przejazdu. Te zostaną prawdopodobnie ustalone dopiero w maju. W roku ubiegłym była to kwota 140 złotych od osoby. Mamy nadzieję że teraz kwota będzie podobna.
W chwili obecnej przyjmujemy już zgłoszenia - deklaracje chętnych do wzięcia udziału w obozie. Deklaracje można przesłać na adres : marek.pior@zs8.eu lub przesłać e-dziennikiem.
Kwotę zaliczki w wysokości 150 złotych prosimy przelać na konto klubu do dnia 15 kwietnia.
Tak wczesna wpłata zaliczki spowodowana jest koniecznością dokonania przedpłaty u gospodarza obiektu. Pozostałą kwotę trzeba będzie wpłacić do 15 sierpnia.
Przy wpłacie zaliczki prosimy o dopisanie za kogo i za co jest ta wpłata. Jeżeli z jakiegoś powodu obóz by się nie odbył , Państwo otrzymacie w całości zwrot gotówki.
Obóz zostanie zgłoszony do Kuratorium , a chętni będą mogli dostać z klubu pisemne potwierdzenia o udziale swojego dziecka w obozie , ewentualnie potrzebne do zakładu pracy.
Zapraszamy do udziału w obozie wszystkich którzy pracowicie chcą spędzić ostatni tydzień wakacji.