Otylia Toruń - UKS Ósemka Toruń

Idź do spisu treści

Menu główne:

Otylia Toruń

Maj to zdecydowanie miesiąc zawodów
27.05.2021 ścigaliśmy się na nowym basenie Aqua Toruń, na zawodach z cyklu Otylia Swim Cup. Zdobyliśmy na nich aż 31 medali - 4 złote, 14 srebrnych i 13 brązowych. W zawodach brali udział pływacy z 36 klubów - nie tylko z województwa kujawsko-pomorskiego, ale również z Warszawy, Gdańska czy Aleksandrowa Łódzkiego.
Podsumowanie rocznikami
:
2012
50m dowolnym
2 miejsce Lewandowska Agata
2 miejsce Ulanowski Jan
----
4
miejsce Kamiński Dawid
5
miejsce Wesołowski Filip
50m grzbietem
3 miejsce Lewandowska Agata
2 miejsce Ulanowski Jan
3 miejsce Kamiński Dawid
---------
5. Kubik Kornelia
5. Wesołowski Filip
6. Langa Marcel
7. Daniels Wojciech
8. Bejger Michał
9. Grabowski Hubert
50m klasycznym
2 miejsce Szyburska Aleksandra
2011
50m dowolnym
2 miejsce Tkaczyk Iga
2010
50m dowolnym
2 miejsce Klonowska Oliwia
3 miejsce Piechocka Patrycja
2 miejsce Moszczyński Marcel
-------
4. Motylewska Martyna
6. Dankowski Nikodem
8. Elert Igor
50m grzbietem
3 miejsce Lipińska Natalia
2 miejsce Szyburski Rafał
3 miejsce Dankowski Nikodem
50m klasycznym
1 miejsce Motylewska Martyna
1 miejsce Szyburski Artur
2 miejsce Szyburski Rafał
50m motylkiem
3 miejsce Moszczyński Marcel
--------
5. Piechocka Patrycja
100m zmiennym
2 miejsce Klonowska Oliwia
1 miejsce Szyburski Artur
------
4. Lipińska Natalia
2009
100m dowolnym
2 miejsce Czarnomska Natalia
2 miejsce Wyczólkowski Patryk
3 miejsce Maćkiewicz Konrad
200m dowolnym
2 miejsce Czarnomska Natalia
3 miejsce Wyczółkowski Patryk
100m grzbietem
4. Wrońska Alicja
5. Wachowska Justyna
100m klasycznym
3 miejsce Szczodrowska Oliwia
2008
100m dowolnym
3 miejsce Jackiewicz Julia
2 miejsce Smułkowski Igor
200m dowolnym
3 miejsce Smułkowski Igor
------
4. Żywicki Wiktor
100m grzbietem
4. Cziczak Matylda
6. Zientarska Emilia
100m klasycznym
1 miejsce Żywicki Wiktor
3 miejsce Markowski Wojciech
100m motylkiem
3 miejsce Jackiewicz Julia
W ogólnym podsumowaniu za sumę punktów w dwóch startach reprezentanci każdego z roczników również stawali na podium:
1. Ulanowski Jan (2012)
1. Szyburski Artur (2010)
2. Lewandowska Agata (2012)
2. Klonowska Oliwia (2010)
3. Czarnomska Natalia (2009)
2. Żywicki Wiktor (2008)
3. Smułkowski Igor (2008)
Wszystkim gratulujemy dobrych startów!
'Otyliowe' zawody, to fantastyczny czas spędzony razem na basenie, nie tylko na ściganiu i kibicowaniu. Była również możliwość skorzystania ze strefy rekreacyjnej Aqua Toruń, no i zajadaliśmy się lodami od Fundacji Otylii
Do zobaczenia za 1,5 tygodnia w Bydgoszczy!
https://photos.app.goo.gl/4td772TsnDqfmxCq5


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego