Grudziądz 18.03 - UKS "Ósemka" Toruń

XXIII Grudziądzki Puchar Orki 18.03.2023
Zawody w Grudziądzu są bardzo wymagające. Każdy zawodnik w zależności od wieku, musi przepłynąć 50m lub 100m każdym stylem - motylkiem, grzbietem, klasycznym i dowolnym, ponieważ w końcowym rozliczeniu ma znaczenie suma czasów uzyskanych na poszczególnych dystansach.
Liczy się więc wszechstronność stylowa, no i utrzymanie skupienia od początku do końca. Jedna dyskwalifikacja i wypadasz z gry 🤷
Wczoraj na basenie Orki, stawiło się prawie 300 zawodników z 24 klubów. Ściganie było mocne, a ranking czołówki zmieniał się po każdym starcie.
Podsumowując:
🥉 Natalia Czarnomska r.2009
4 m-sce Oliwia Nienartowicz r.2010
🥉 Iga Tkaczyk r.2011
4 m-sce Rafał Szyburski r.2010
Dodatkowo rocznik 2010 zaprezentował moc w sztafecie 4x50m zmiennym mix i nasi zawodnicy w pięknym stylu wywalczyli złoto.
🥇 Martyna Sirojć, Emiliya Bukavets, Artur i Rafał Szyburscy
Gratulacje dla pozostałych zawodników naszego klubu:
Marceliny Cziczak, Hani Jurkiewicz, Nicoli Chylińskiej, Lucy Jie Yu, Partycji Piechockiej, Natalii Lipińskiej, Marcela Langi, Jana Ulanowskiego, Dawida Kamińskiego, Michała Bejgera, Henryka Juhnke, Jana Narkiewicza, Wojtka Danielsa. 👏👏👏
Dziękujemy trenerom Andrzejowi i Markowi.
Dziś odpoczywamy 😉