Obóz Cmolas 2023 - UKS "Ósemka" Toruń

Przejdź do treści
Obozy 2023
W dniach 24 -31 sierpnia 2023 UKS Ósemka Toruń jest organizatorem obozu pływackiego na terenie obiektów sportowych Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie.
Wyjazd na obóz 24 sierpnia w godzinach porannych , powrót 31 sierpnia w godzinach późno popołudniowych. W ramach obozu zaplanowane są zajęcia na basenie ( 2 x dziennie ) , zajęcia na hali i w terenie . Opłata za pobyt na obozie to kwota 1100 złotych. Oczywiście w opłacie tej mamy także trzy posiłki dziennie i noclegi w pokojach 4 - 6 osobowych.
W obozie będą też brały udział dzieci z innych klubów naszego okręgu. Zapisy na obóz będą trwały do czasu gdy na liście uczestników będą zgłoszone 24 osoby. Kadrę szkoleniową będą tworzyć Bartosz Nienartowicz , Marek Piór i Pan Damian Goetz ( trener Orki Grudziądz ).
Do opłaty za pobyt na obozie trzeba doliczyć koszty przejazdu. Te zostaną prawdopodobnie ustalone dopiero w maju.
Kwotę zaliczki w wysokości 300 złotych z dopiskiem obóz w Cmolasie proszę przelać na konto klubu UKS Ósemka.
Po dokonaniu przelewu proszę o informację na adres : marek.pior@zs8.eu , albo w e-dzienniku. Pozostałą kwotę za obóz i transport proszę wpłacić do 15 sierpnia.
Przy wpłacie zaliczki prosimy o dopisanie za kogo i za co jest ta wpłata. Jeżeli z jakiegoś powodu obóz by się nie odbył , Państwo otrzymacie w całości zwrot gotówki.
Obóz zostanie zgłoszony do Kuratorium , a chętni będą mogli dostać z klubu pisemne potwierdzenia o udziale swojego dziecka w obozie , ewentualnie potrzebne do zakładu pracy.
Zapraszamy do uczestnictwa w obozie. W razie pytań , trenerzy chętnie udzielą odpowiedzi.

UKS ÓSEMKA
Wróć do spisu treści