Obóz Cmolas 2023 - UKS "Ósemka" Toruń

Obozy 2023
W dniach 24 -31 sierpnia 2024 UKS Ósemka Toruń jest organizatorem obozu pływackiego na terenie obiektów sportowych Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie.
Wyjazd na obóz 24 sierpnia w godzinach porannych , powrót 31 sierpnia w godzinach późno popołudniowych. W ramach obozu zaplanowane są zajęcia na basenie ( 2 x dziennie ) , zajęcia na hali i w terenie .
Opłata za pobyt na obozie to kwota 1250 złotych.
Oczywiście w opłacie tej mamy także trzy posiłki dziennie i noclegi w pokojach 4 - 6 osobowych.
W obozie będą też brały udział dzieci z innych klubów naszego okręgu.
Zapisy na obóz będą trwały do czasu gdy na liście uczestników będą zgłoszone 24 osoby.
Do opłaty za pobyt na obozie trzeba doliczyć koszty przejazdu.
Te zostaną prawdopodobnie ustalone dopiero w maju.
Kwotę zaliczki w wysokości 300 złotych z dopiskiem obóz w
Cmolasie proszę przelać na konto klubu UKS Ósemka.
Po dokonaniu przelewu proszę o informację na adres : marek.pior@zs8.eu , albo w e-dzienniku.
Pozostałą kwotę za obóz i transport proszę wpłacić do 15 sierpnia. Przy wpłacie zaliczki prosimy o dopisanie za kogo i za co jest ta wpłata.
Jeżeli z jakiegoś powodu obóz by się nie odbył , otrzymacie Państwo w całości zwrot gotówki.
Obóz zostanie zgłoszony do Kuratorium , a chętni będą mogli dostać z klubu pisemne potwierdzenia o udziale swojego dziecka w obozie , ewentualnie potrzebne do zakładu pracy.
Zapraszamy do uczestnictwa w obozie.

Marek Piór

Karta kwalifikacyjna na Obóz w Cmolasie do pobrania